banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 2 miesiące 2 dni temu

Mamy w swoim asortymencie pełną gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na światowym poziomie, w związku z tym produkty firmy Fischer sprzedawane są przez sprzedawców dysponujących szeroką wiedzą i długoletnie doświadczeniem w tym zakresie. Klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne oczekiwania, ukierunkowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę sprzedażową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo sprzedajemy mocowania uniwersalne, mocowania ociepleń, mocowania sanitarne. Wykwalifikowani doradcy wspomogą Cię w wyborze właściwych mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy także w sprzedaży akcesoria takie jak: piany PUR i kleje, wiertła i narzędzia i mocowania elektryczne

Produkowane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę kontrolną i ostatecznie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie zgadza się na podwójną weryfikację wytrzymałości, by zachowywać przywiązanie swoich interesantów i świadczyć wysoki standard ochrony, wynikający z użytkowania wkrętów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia firmie sukcesywnie otwierać się na nowatorskie dziedziny przemysłu i odpowiadać na personalne życzenia konsumentów. 

Podobne wpisy

Komentarze