Hurtownia śrub i nakrętek Poznań

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu

Firma OLAF trudni się dystrybucją części łączących przeznaczonych przemysłowi meblarskiemu. Fabrykant funkcjonuje w branży już od ponad dwudziestu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala rozwijać rozwiązania techniczne dla ulepszonej odporności artykułów. Tak sklep internetowy, jak i stacjonarny, oferuje wsparcie w poszukiwaniu właściwych części oraz fachową usługę doradczą. Znawcy z przyjemnością opowiedzą o dostępnych artykułach, ich przeznaczeniu i odpowiedzą na przedstawione pytania. 


Wśród artykułów produkowanych przez firmę OLAF są wkręty, śruby, nakrętki, nity, wiertła, groty, kołki czy kotwy. W katalogu znajdują się artykuły do pracy ręcznej i zastosowania amatorskiego, ale również działalności zmechanizowanej, stosowanej przez meblarskie firmy. Jakość produktów jest ściśle kontrolowana podczas wytwarzania, ponieważ to one rozstrzygają o wytrzymałości końcowego mebla. Firma OLAF gwarantuje tę jakość i wciąż się zmienia. Towar jest produkowany na bieżąco i zawsze jest dostępny w bazie, co spełnia oczekiwania konsumentów. Każdorazowy produkt jest obszernie opisany na witrynie internetowej. 


Deskrypcje zawierają dostępne typy części złącznych, cel, materiał konstrukcji i wszystkie dane techniczne. Serwis jest intuicyjny a produkty zarejestrowane i uporządkowane. Dodatkowo, firma OLAF udostępnia poradnik oraz sekcję pytań i odpowiedzi, z których można wyszukać potrzebne wskazówki. Strona olaf.pl ułatwia internaucie kupno także przez umieszczenia wykresów z przelicznikiem i gabarytami elementów łączących. O jakości produktów najlepiej mówią partnerzy firmy OLAF. Współpracuje ze znanymi producentami w branży - Fischer Centrum, Spax Centrum i Mungo. Przez to możliwe jest kupno produktów z tych wymienionych stron w jednej wysyłce. 

Podobne wpisy

Komentarze