banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Serwis online duopower.pl oferuje produkty firmy Fisher. Fischer jest niemieckim międzypaństwowy producent wysokogatunkowych systemów mocowań . Kompania jest jedną z najbardziej znanych, a jej towary należą do bardzo często wybieranych zamocowań stosowanych w budownictwie i naprawach. Obszar działalności firmy skupia nie tylko branżę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher buduje swoje doświadczenie i pozycję na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od utworzenia w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terenie znajdują się centra przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może pochwalić się kreatywnością w domenie metod technologicznych. Ich artykuły rodzaju Duo są celnym rozwiązaniem w dziedzinie mechaniki.
Produkty Fisher cechują się wyjątkową siłą i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość kompanii Fisher. Produkt z systemem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu uniwersalnie dopasowuje się do luki i nie luzuje się po obsadzeniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo zastosowań, w zależności od gruntu. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym plusem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty stacjonarne, poza sprawdzonymi produktami, oferują również fachową pomoc wprawionych pracowników w wyborze rodzajów zamocowań. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia swobodne i intuicyjne wyszukiwanie produktu spośród uporządkowanych modeli. Fisher zamieszcza tam również opłacalne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze