banner seokod.pl

Worki do węgla z nadrukiem

Dodano: 8 lat 2 miesiące temu
Spółka Benmar jest znanym dystrybutorem siatki ogrodzeniowej i kapturów foliowych do pakowania. Od niedawna specjalizuje się również w sprzedaży najlepszych materiałów dla biura w bardzo atrakcyjnych cenach. Chcąc sprostać potrzebom naszych Klientów, nasza firma produkuje wytrzymałe i bezpieczne produkty z doskonałych materiałów. Przedsiębiorstwo Benmar jest jednym z najlepszych producentów systemów ogrodzeniowych i materiałów pakowniczych w regionie, zapewniając swoim Klientom usługi o najwyższym standardzie.
W trakcie produkcji siatki ogrodzeniowej, spółka Benmar troszczy się o innowacyjne, niezawodne i relatywnie niedrogie rozwiązania. Podczas produkcji unikatowych systemów ogrodzeniowych korzysta z wieloletniego doświadczenia. W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo bogaty wybór paneli ogrodzeniowych, siatek powlekanych, siatek ocynkowanych, siatki leśnej, słupków ogrodzeniowych i akcesoriów do siatki. Oferowane przez firmę Benmar produkty są przydatne w budowie ogrodzeń wokół domów mieszkalnych, placów zabaw, boisk sportowych, terenów przemysłowych, magazynów i parkingów, a także w lesie.
Firma Benmar oferuje także bogaty asortyment akcesoriów do pakowania. Materiały te idealnie zabezpieczają towar przed szkodą i niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Nasze przedsiębiorstwo zapewnia niezbyt kosztowny proces pakowania, dzięki materiałom, które idealnie dopasowują się do danego towaru. W sklepie firmowym mają Państwo możliwość znaleźć specjalistyczne folie stretch typu jumbo, maszynową, ręczną i spożywczą, oraz siatki do owijania palet, siatki rolnicze, taśmy PP i zapinki zabezpieczające, jak i worki do pakowania roli i węgla.
Benmar sitaki ogrdodzeniowe i artykuły do pakowania
Białkowo 39A
87-400 Golub-Dobrzyń
tel. 785 182 282

Podobne wpisy

Komentarze